prodejna_blog_1

Připravte se na Zlínský festivalový půlmaraton MONET+ u nás!

Je tady další ročník oblíbené Zlínské sportovní události! Už pár let je zvykem, že v rámci Zlínského filmového festivalu je jako doprovodný program připraven běžecký závod - konkrétně půlmaraton. Ani letos tomu není jinak a už 29. května se do startovacího koridoru připraví všichni, kteří sdílí lásku k běhu.

V AD Sportu Vás na závod vybavíme!

Pro tuto událost jsme si pro všechny účastníky, ale i pro ty, kteří budou fandit, připravili speciální akci. Rozdělili jsme ji do několika segmentů a věříme, že každý si najde to své!

Analýza došlapu a stavu chodidla zdarma

V termínu od 9. do 12. května Vám provedeme kompletní analýzu došlapu Footscan zcela zdarma. Stačí se jen rezervovat v našem systému, přijít na smluvený čas a náš personál se o Vás postará. Rezervační systém naleznete ZDE.

Footscan

Sleva 15 %

15% sleva na běžecké boty

Další termín, který si zapište je 9. - 16. května. V tomto termínu Vám totiž na všechny běžecké boty, které si u nás na prodejně zakoupíte, dáme slevu ve výši 15 %. Tento termín jsme volili také z důvodu, abyste si stihli boty před závodem rozběhat a ve startovacím koridoru zářili s novými střevíci na nohách!

Pokud jste zkušenější běžec a jde vám o výkon, doporučujeme tempové boty. Naopak jestli si jdete běh užít, čas pro Vás nehraje až takovou roli a chcete, aby byl běh pohodlný, doporučujeme objemové boty.

Zdarma potisk oblečení

Poslední a pro nás největší novinkou je potisk! Chcete mít na trati vlastní, unikátní, personalizovaný outfit? Ať už běžíte v týmu, štafetu, tandem nebo jste sólista, můžete vyběhnout ve svém vlastním dresu. Pokud u nás v termínu od 17. do 24. května zakoupíte tričkomikinu nebo kraťasy, které budou vhodné pro potisk, rádi Vám je opatříme textem nebo číslicí. Více informací o potisku obdržíte přímo na prodejně nebo na telefonním čísle +420 577 666 720.

Potisk textilu

AD Sport tým na půlmaratonu

Tým AD Sport se tohoto sportovního klání pravidelně účastní a může se pochlubit již pěti účasti z dosavadních šesti ročníků. Samozřejmě nebude chybět ani letos a to dokonce ve dvou týmech. S kým se potkáme na startu?

 

7. festivalový půlmaraton

Festivalový půlmaraton MONET+ je sportovní akce konaná v rámci tradičního Filmového festivalu pro děti a mládež konaného ve Zlíně, jehož historie sahá až do roku 1961, kdy proběhl první ročník. Letos se po dvou mimořádných odložených, pozdně letních termínech v září, vrátil start do svého původního místa v běžeckém kalendáři – na závěr měsíce května. Už 29. 05. 2022 se na start postaví tisíce nejen zlínských sportovních nadšenců, kteří chtějí poměřit síly s ostatními, nebo si sami sobě dokázat, jak moc se za ten rok zlepšili díky pravidelnému trénování a přípravám. Startovat budou jednotlivci (půlmaraton a čtvrtmaraton), tandemy neboli závody dvojic, jejichž premiéra se konala v loňském ročníku, a také čtyřčlenné štafety na trase o délce 21 097 m.

Hromadný start má své místo u Kongresového centra a budovy U13 Baťovy univerzity, přičemž balík startujících se vždy táhne dozadu téměř přes celou ulici Hradská. Závodní okruh měří deset a půl kilometru, takže půlmaratonci jej musí obkroužit dvakrát, čtvrtmaratonci spolu s tandemy jednou a ve štafetách se dvě kolečka dělí mezi účastníky rovným dílem, přičemž na každého připadá něco málo přes 5 km. Předávací místa, kde štafetové kolíky mění své držitele, jsou dvě. První z nich se nachází u teplárny Alpiq na břehu řeky Dřevnice, to druhé pak na náměstí Míru, které hraje roli v závěrečném doběhu do cíle po modrém podloží. Na trati jsou rozmístěné občerstvovací stanice se stoly s kelímky pitné vody, jež jsou závodníkům k dispozici pro občerstvení nebo osvěžení.