Proč právě u nás?

 • Vše z e-shopu zde k vyzkoušení

  Naše vlastní kamenná prodejna se pyšní hlavní výhodou neomezeného výběru zboží. Nemusíte se soustředit pouze na to, co je vystaveno, ihned vyzkoušet si můžete vše, co se Vám líbí i na našem e-shopu. Přímo na prodejně máme zákaznický počítač, který je Vám plně k dispozici stejně tak jako náš proškolený personál. Navštivte nás ve Zlíně na ulici Broučkova, rádi Vám s nákupem poradíme.
 • Nejmodernější diagnostika došlapu Footscan

  Footscan poskytuje profesionální a cenově dostupnou metodu pro přesné měření statického či dynamického tlaku. Nejnovější software FS umožňuje vysokorychlostní skenování, díky němuž dosáhneme nejpřesnější analýzy došlapu a následně pak optimálního výstupu dat se snadným přístupem k jejich zpracování. Díky této analýze Vám doporučíme boty přesně na míru dle potřeb Vašeho chodidla. Více info

 • Specializujeme se na běh, fotbal a trénink

  Neustále pro Vás obměňujeme jak sortiment na prodejně, tak na eshopu. Naší hlavní dominantou je běh, na své si přijdou ale i hobby či profi fotbalisti a také všichni atleti. Máme vlastní skladové prostory s tisíci položkami skladem. Díky tomu si u nás vybere opravdu každý. 
 • Rezervace zboží na adsport.cz

  Vyberte si produkty z pohodlí domova. Vytvořte objednávku a zvolte formu dopravy osobní odběr. Rezervovaný produkt bude pro Vás připraven do 60 minut od objednání. Informaci ohledně rezervace Vám odešleme emailem a SMS zprávou. Nic předem platit nemusíte. Zboží si v kabince naší prodejny můžete pohodlně vyzkoušet, případně vše vyměnit za jinou velikost nebo úplně jiný produkt. Rezervaci zaplatíte až tehdy, pokud budete se svým výběrem plně spokojeni. 

 • Možnost výměny zboží do 7 dní

  Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Víme, že pouze v případě správně zvoleného zboží můžete maximálně využít jeho funkčnost, a proto Vám nabízíme možnost vyměnit zakoupené zboží na naší prodejně až do 7 dní, a to jak za jinou velikost tak třeba za úplně jiné zboží. 
 • Zpětný bonus z každého nákupu

  Našich stálých zákazníků si vážíme, a proto Vás za každý nákup odměňujeme. Čerpejte výhody z nákupu jak na prodejně tak na e-shopu díky Peněžence. Neváhejte a zaregistrujte se do našeho věrnostního systému ihned.