1542

Dne 22.10.20 byla vyhlášena celostátní karanténa. Toto důležité opatření je třeba respektovat. Prodejna byla z nařízení vlády uzavřena, nicméně můžete stále nakupovat z pohodlí domova a na naší prodejně si můžete vyzvednout osobní odběr.

Z důvodu nařízení Vlády ze dne 21. října 2020 je naše prodejna až do 3. listopadu 2020 uzavřena ve smyslu klasického prodeje.

  • můžete si však vyzvednout Vaše osobní odběry z e-shopu, a to v upravené pracovní době PO-PÁ 9:00 - 12:00 a 12:30 - 17:00. 
  • platba bude možná pouze bezkontaktně (tj. kartou), doporučujeme však využít platbu již na e-shopu, a to bankovním převodem, případně kartou či platebním tlačítkem

Hygiena pracovního prostředí

Dbáme na zdraví svých zaměstnanců a zároveň chráníme to vaše. Proto všichni naši zaměstnanci podléhají kontrole. Při expedici Vašich balíčku je našim expedičním pracovníkům pravidelně měřena teplota, pracují v rukavicích a jsou vybaveni rouškami. Dezinfekce rukou je samozřejmostí. Dále pravidelně dezinfikujeme všechny skladové plochy a prostory, kliky, toalety i šatny. Zásilky pak odevzdáváme našim dopravcům bez osobního kontaktu se zaměstnanci ve skladu a na prodejnách. Ostatní naši zaměstnanci zůstali pracovat z domova, abychom zabezpečili bezproblémové fungování všech našich služeb. Vám doporučujeme využít možnost bezkontaktního doručení k vašim dveřím.

Vaše internetové objednávky formou osobního odběru lze vyzvednout každý pracovní den od 9:30 do 12:00 a poté od 12:30 do 17:00. V případě, že se v tu chvíli nebude nikdo na prodejně nacházet, můžete nám zavolat na číslo uvedené na dveřích.

Dle nařízení je bohužel možné produkt pouze vyzvednout.

V případě, že Vám nesedne velikost, produkt lze samozřejmě vyměnit za jinou velikost, nebo jiný produkt. Můžete si rovnou daný produkt rezervovat na telefonním čísle +420 577 666 720 a poté se k nám zastavit.

V případě výměny produktu prosíme zákazníky, aby byl produkt v původním stavu, obsahoval cedulky a veškeré příslušenství. V případě, že produkt nebude v pořádku, nebo kompletní ho nelze vyměnit.

Footscan bohužel udělat nemůžeme, velmi rádi Vám ale se správným výběrem obuvi poradíme. Stačí nám napsat na [email protected], nebo nás můžete kontaktovat na čísle +420 577 666 720.

V případě, že to k nám nemáme daleko doporučujeme využít osobního odběru s platbou na prodejně. Produkt zakoupený přes osobní odběr na prodejně lze hned vyměnit. V případě produktu zakoupeného online bude Vaše žádost na výměnu zpracována dle internetového postupu do 3. pracovních dnů a poté si můžete produkt vyzvednout, nebo Vám ho odešleme.

Vaše objednávka bude k vyzvednutí po dobu pěti pracovních dnů od doručení informačního emailu.

Pokud Vám můžeme s čímkoliv poradit, neváhejte nás prosím kontaktovat na emailu [email protected], nebo na telefonním čísle +420 577 666 720.