Srdečně zdravíme všechny nadšence do sportu. Připravili jsme si pro Vás zcela horkou novinku, a to nový blog, který Vám ukáže naše novinky, které se nově nachází na prodejně.

Léto je v plném proudu a máme půlku srpna, co si budeme, tohle léto je ale nějaké chladné. Teploty, kdy se taví a bublá asfalt na silnici střídají ranní a večerní teploty, kdy má člověk pocit, že i náš pejsek se rázem zase tak moc na večerní procházku netěší. Nemusíte zoufat, připravili jsme si pro Vás zcela novou kolekci Vans. Jako ideálním řešení na tyto nestandardní výkyvy teplot můžete již nyní v naší nabídce nalézt velmi pestrou škálu hřejivých mikin, které se díky teplému flísu o Váš komfort postarají až do doby, než začnou podzimní mrazíky a díky tomu budou i velmi dobrým parťákem na nošení ať už do práce, nebo do školy.

 

Léto však ještě nekončí a když se náhodou stane, že rtuť teploměru poskočí do závratných výšin a Vám se žabky začnou lepit k silnici, je ideální chvíle vyrazit na koupák! A i s tím Vám pomůžeme, protože nyní můžete v naší nabídce nalézt Dámské plavky Adidas, a to ve dvou variantách!

 

Mysleli jsme i na běžce a víme, že v teplém počasí se nejlépe běhá v lese a v přírodě, kde Vás čeká příjemný vánek a rozhodně nechytnete úpal.

Nově Vám můžeme nabídnout boty INOV8 a nyní i v dámských variantách. 

 

Pro nadšence do různých překážkových závodů máme nově v nabídce běžeckou obuv Reebok AT CRAZE ADVENTURE, které pomůžou i s náročným terénem a nezaleknou se ani vody.